Zalety stosowania epapierosa

Posted on 21/07/2020 8:08am

Zamierzasz rzucić lub zdecydowanie ograniczyć palenie? Powinieneś więc zastanowić się nad zastosowaniem epapierosa. To stosunkowo niedawno wprowadzone urządzenie, przypominające z wyglądu tradycyjnego papierosa. Epapierosy zaspakajają potrzeby nikotynowe, mimo to zdecydowanie nie są tak zgubne jak tradycyjne papierosy.

Co istotne w dzisiejszych czasach, palenie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa jest wyższa od popularnego wyrobu tytoniowego, to prawda - ale myślmy długoterminowo – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Inwestycja zwróci się więc w nadchodzącym czasie zaś my możemy jedynie oszczędzać i wydawać pieniądze na przyjemności. Potrzebny nam jest tylko e-liquid (zobacz na są dwa „kryteria”, które powinniśmy wziąć pod uwagę kupując liquid do elektronicznego papierosa. Pierwszym jest jego smak, drugim stężenie nikotyny. Zaletą zastosowania e-papierosa jest to, iż sami możemy zadecydować o stężeniu nikotyny. Tak jak w przypadku tradycyjnych papierosów kupić możemy płyny mocne, średnie i słabe. Dodatkowych walorów smakowych oraz zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Istnieje możliwość dodania do liquidu ulubionego smaku. Na rynku dostępne są aromaty o smaku kawy, landrynek czy owocowe. Użytkownik sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny.
Pełna oferta sklepu w epapierosami
Source: sklep.poltiko.pl


Powody dla których powinniśmy zdecydować się na e-papierosa? Przede wszystkim brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, albowiem dym jest bezbarwny i ma przyjemny zapach w zależności od liquidu. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom, a oddech (domowy oczyszczacz powietrza) pozostaje świeży na bardzo długo.

Epapierosy to w zasadzie całkiem nowy produkt na naszym rynku - na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Niejakim problemem dla części osób może być z pewnością inwestycja na kupienie dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena co pewien czas idzie w górę.

Nie zwlekaj! Jeśli intryguje Cię nasz tekst, to następny interesujący artykuł (https://vectorsoft.pl/bricscad/) ukryty jest w poniższym linku. Przekaż nam swój wniosek - będzie nam bardzo przyjemnie.

Dlatego też warto zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.