Reklama typu video - a więc, następny tekścik który pochodzi ze środka cyklu: jakie rzeczy dobrze jest na ten dokładny temat mieć pojęcie?

Posted on 20/01/2019 10:38pm

Z pewnością nie jeden raz przeglądając sieć, zaglądałeś na przeróżne filmiki, takie jak na przykład te, które to bywają zawarte na najbardziej popularnym portalu "filmowym" na świecie, znanym bardzo dobrze pod nazwą "YouTube" - oraz wraz z całą pewnością nie raz natrafiłeś na najbardziej irytującą rzecz, która to się na niej znajduje, a która tak naprawdę pozostaje w naszej główce częściej, niż się nam ma możliwość to ogólnie wydawać.


..


reklama video
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Na pewno niektórym z Państwa już "wpadła" do główki myśl, o czym tu mowa i tak - jest to nic innego jak wszędobylskie reklamy, które być może i nasze osoby irytują, lecz to dzięki nim wiemy dla przykładu kiedy bywa promocja wewnątrz jakiegoś typu sklepie, albo pojawi się na ryneczku jakiegoś typu nowiutki produkt, który ma możliwość pochodzić z wnętrza każdego rodzaju dziedziny jaka istnieje na świecie. Jednak reklamy wewnątrz telewizji, a te wewnątrz internecie trochę się różnią, ponad wszystko faktem, że te w sieci można najbardziej często wyłączyć po już określonym okresie, najbardziej często wynoszącym 5 sekund. Tego rodzaju reklamy bywają określane jako: reklama video, która to ma w posiadaniu parę odmian, wewnątrz których to odnajdziemy między innymi nazwy takie jak choćby: adfRAMe i inbanner video ad, czy też instream audio ad, już nie wspominając o instream bottomlayer a także videobacklayer oraz tak dalej. Każdziutka z tych nazewnictw oczywiście posiada osobistą definicję, jednakże zabrakłoby dla nich miejsca w naszym króciutkim artykuliku.


Dobrze jednak na koniec napomknąć, że samych postaci reklam video, wraz z wspomnianymi powyżej bywa dokładnie dziewięć oraz każda z nich może być przez nasze osoby pozyskana dzięki pomocy różnych firm zajmujących się reklamą.

Tags: Internet, RAM, pomoc, typ