Reklama na ekranach led zmieniła myślenie o efektywności przekazu, który w takiej formie zobaczymy właściwie w każdym mieście

Posted on 02/11/2020 8:08am

Kiedy posiadacze dużych firm budowlanych dumają nad najefektywniejszą formą przekazu reklamowego, to najczęściej myślą o bilbordach. Jednak pracownicy agencji reklamowych przekonują takie osoby, żeby zainwestowały w ekran led. Rzeczony ekran bywa wynalazkiem ostatnich lat, w związku z czym jeszcze nie wszyscy przedsiębiorcy zdołali poznać korzyści wynikające z takiej formy reklamy.
ekran LED
Author: Dave Dugdale
Source: http://www.flickr.com
Omówmy więc wybrane z nich.

Obok świecącego się monitora sporej wielkości niełatwo jest przejść obojętnie. Mimo woli zwracamy swoją uwagę na wyświetlane obrazy i zapamiętujemy treść przekazu, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Nawet powszednie wyjście z yorkiem na spacer po ulicach może przyczynić się do tego, że w przyszłości kupimy szampon do włosów przetłuszczających się, który został zareklamowany właśnie w ten oto sposób. Siła przekazu bywa ukryta również w tym, że jest to w miarę świeża forma transferu informacji, a w konsekwencji bardziej zwraca na siebie uwagę.

ekscytujący wpis? Jeżeli tak uważasz, to bez ociągania kliknij tu, gdyż naprawdę warto zobaczyć ponadto (https://psmtechnik.pl/attyki,11,pl) inne podobne materiały!

Sprawdź szczegóły: LED w Rawie Mazowieckiej na targowisku.

Ekran led bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, kiedy zapada noc, a w miesiącach zimowych ściemnia się już około godziny 17.00 bądź w deszczowe dni nawet o 16.00. A to jak wiadomo jest godzina, o której zazwyczaj wychodzimy z pracy i idziemy na przystanek tramwajowy. W czasie pokonywania nawet krótkiego dystansu z pewnością skierujemy swoją uwagę na świecący ekran. Warto nadmienić, że niektórym osobom kojarzy się on bardzo pozytywnie. Przywodzi bowiem na myśl święta bożonarodzeniowe. Dlaczego? Pamiętajmy o tym, że podczas wspomnianych świąt nasze choinki migocą w identyczny sposób jak ekrany z reklamą proszku do czyszczenia.Ekran led, wedle specjalistów od marketingu sprawdza się w czasie przeprowadzania dużych kampanii reklamowych - w tym miejscu. Nie bez znaczenia znaczenia pozostaje fakt, że taki ekran powinien zostać zamontowany w zatłoczonych miejscach danego miasta, przykładowo na przeciwko drzwi wejściowych do supermarketów. Dodatkową korzyścią wypływającą z użycia tego rodzaju reklamy jest fakt, że nie musi się zatrudniać ekipy robotników, tak jak w przypadku montowania plakatów na bilbordach. Z tego pomysłowego sposobu na reklamę korzysta także środowisko naturalne. Użyta tutaj technologia led gwarantuje niski pobór prądu, co jest jednoznaczne z oszczędnością energii elektrycznej.

.

Tags: technologia led