Przegląd najpopularniejszych typów telefonów z ekranem dotykowy, jakie LG oferowało przed kilkoma laty.

Posted on 06/01/2022 7:55am

Przyglądając się smartfonom, które obecnie są w sprzedaży, można wyciągnąć wniosek, że wszystko idzie w stronę jak największych ekranów. Jednak nie wszystkim takie nowoczesne, duże sprzęty będą odpowiadać, bo zwyczajnie nie będą korzystać ich parametrów.
Bor


Dlatego też sporo osób woli się zdecydować na zakup używanego telefonu, jeżeli trafi się na dobry egzemplarz, to z pewnością posłuży on jeszcze długo. Dość ciekawie prezentują się wśród używanych urządzeń produkty firmy LG, nawet wśród oferowanych kilka lat temu trafić można na interesujące modele budynków 3D kraków - w jakiej cenie jest lg gd900. Na przykład lg gd880 posiada 3,2 calowy dotykowy ekran, dający bardzo dobrą jakość obrazu. Również systemowi operacyjnemu nie można nic zarzucić, wszystko funkcjonuje płynnie i bez żadnych przestojów.


Połączeniem urządzenia dotykowego z klawiszowym będzie lg gd900, uznawany przez wiele osób za jeden z najładniejszych modeli tego typu, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Ten model telefonu działa niezwykle sprawnie, lecz pewnym minusem jest system, dla którego nie ma dużej ilości aplikacji. Zanim na rynku panować zaczął Android, wytwórcy telefonów z ekranami dotykowymi instalowali własne systemy, i nie inaczej było przy telefonie lg gm360.
Urządzenie to w okresie, w którym ukazało się na rynku dawało dużą ilość funkcjonalności i wiele godzin pracy na baterii, dzięki czemu miało spore wzięcie klientów (zobacz więcej). Analogicznie było z następnym modelem tej firmy, mającym swój debiut w roku 2010, to znaczy lg gs290.

Tags: firmy, firm, miejsce, sprzęty, możliwości