Oferty sektora finansowego dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw.

Posted on 22/06/2018 11:49am

Bank proponuje różnorodne możliwości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Polecamy szybki kredyt gotówkowy. By wypełnić wniosek o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do sieci internetowej. Jeśli posiadasz już konto w naszym banku, sprawdź w serwisie transakcyjnym albo w nowej aplikacji mobilnej jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytu. Oferta to indywidualny limit, wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze na dowolny cel do 150 000 zł, możesz otrzymać nawet w kwadrans. Nie musisz oczywiście posiadać wcześniej konta w naszym banku, żeby dostać kredyt bez wychodzenia z domu.
pieniądze
Author: Vsevolod Knyazev
Source: http://www.flickr.com
Swoje zarobki możesz potwierdzić przesyłając e-mailem do naszej placówki - skan historii konta, na które wpływa Twoja pensja. Szczegółowe informacje otrzymasz mailem po wypełnieniu wniosku kredytowego. Dla osób indywidualnych sporządziliśmy także darmowe konta bankowe. Za prowadzenie rachunku bank nie pobiera żadnych opłat. Do dyspozycji klienta jest darmowa karta płatnicza i bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą - pod warunkiem, że co miesiąc na konto wpłynie minimum. 1000 zł z innych banków oraz zostanie dokonana co najmniej jedna płatność kartą debetową. Czytaj więcej pożyczki (zobacz https://www.smartvest.pl/pozyczki-pod-zastaw-mieszkania.html)Darmowe konto bankowe, charakteryzuje się również nowoczesnymi usługami bankowymi – korzystnym systemem premiowym, usługą money back oraz gamą interesujących produktów powiązanych. Konto zapewnia więc wygodę korzystania z systemu transakcyjnego banku - nie tylko w wersji normalnej, ale także internetowej. Oprócz tego oferujemy otwarte konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,0% przez pół roku od daty otwarcia rachunku oraz inne zalety takie jak: loteria, w której można wygrać dwukrotność swojej pensji, korzystny pakiet ubezpieczeń już od pięciu złotych miesięcznie oraz ofertę realizacji przelewów na e-mail i numer komórki. Polecamy artykuł pożyczki (zobacz https://www.smartvest.pl/pozyczki-pod-zastaw-domu.html)
Dla przedsiębiorstw oferujemy darmowe konta dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej atutów przyniesie przedsiębiorcom, którzy szukają darmowego internetowego rachunku dla firm. Konto jest całkowicie darmowe – w pakiecie znajduje się bezpłatne prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Więcej na pożyczki (zobacz smartvest)


pożyczka finansowa
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy często dokonują płatności bez użycia gotówki. Największymi zaletami konta jest: nowoczesny system transakcyjny, przelewy ,,od ręki", korzystny pakiet ubezpieczeń w ramach rachunku; kody rabatowe na wybrane produkty i usługi portali partnerskich banku; modna aplikacja mobilna; możliwość korzystania z konta przez kilka osób (np. przedsiębiorcy i jego pracowników); możliwość skorzystania z bogatej oferty kredytów dla firm; szeroki pakiet usług dodatkowych dla przedsiębiorcy.

Tags: bank, system, pakiet