Obudowa do Alcatel Pixi 4 4" - idealny sposób na to żeby puścić wodze fantazji i dać wyraz swej wyjątkowości

Posted on 03/02/2019 4:41am

Technologie mobilne w bardzo krótkim czasie zmieniły nie tylko rynek, lecz również całą naszą rzeczywistość. Stały się powszechnym rozwiązaniem.


Czemu? Przyczyn jest przynajmniej kilka.
obudowa do Alcatel Pixi 4 4
Author: Matteo Bagnoli
Source: http://www.flickr.com


Samsung
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Niska waga, nieduże rozmiary, przenośny charakter smartfonów, prosta obsługa, wielofunkcyjność - wymieniać można bez przerwy. W tej chwili komórka znajduje cały szereg różnorodnych zastosowań. To organizer, odtwarzacz filmów i muzyki, aparat fotograficzny albo klient poczty elektronicznej. Trzeba zwrócić uwagę, że coraz chętniej jest wykorzystywana, głównie przez młodych ludzi, jako swoisty atrybut będący świadectwem przynależności do określonej społeczności, symbol swej wyjątkowości. Rodzi się jednakże pytanie: czy smartfon może naprawdę okazać się pomocnym „narzędziem” wyrażania siebie? Owszem. Pokrowiec HTC Desire 530 jest tego idealnym dowodem. Na rynku spotkamy mnóstwo rozmaitych motywów i barw. Kora, panterka, trawa, kwiatki, serduszka, żelki, zwierzęta, pojazdy, budowle, graffiti, emotikony - oferta jest niezmiernie obszerna.
Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w wyborze futerału jest wyobraźnia. Nie musimy wcale poprzestać na samym etui i zaprojektować własną unikatową obudowę telefonu, umieszczając na niej wymyślony nadruk.

Tags: projekt, aparat, gra