Nowe oblicze telefonów komórkowego - różnice

Posted on 10/01/2020 7:36am

Producenci aparatów komórkowychprzeganiają się w coraz to kolejnych gadżetach w wytwarzanych przez siebie urządzeniach. Nowoczesne aparaty fotograficzne, porównywalne z podstawowymi lustrzankami, specjalistyczne programy graficzne do obróbki obrazów, spersonalizowane odtwarzacze muzyki, z doskonałą jakością dźwięku. Lecz firma Sony wypuściła na rynek coś jak najbardziej unikatowego - stworzyła telefon całkiem wodoszczelny.


Sony xperia
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Tego typu funkcje można było znaleźć już w przeszłości w profesjonalnych aparatach do wykonywania zdjęć pod wodą oraz oczywiście w zegarkach.

Przygotowaliśmy dla Ciebie nowe atrakcyjne wiadomości na ciekawiący Cię dział. Wejdź do następnego wpisu i czytaj wpis (https://irescue.pl/naprawa-macbook-cennik/).

Lecz wraz z nastaniem modelu Sony z1 compact, także posiadacze telefonów komórkowych mogli zapomnieć o leku przed zalaniem. Zapewne sporo z nas pamięta zdarzenie, kiedy jemu albo któremuś ze znajomych zalał się telefon i konieczna była jego droga naprawa lub wymiana.Z tego powodu tak wielu ludzi obecnie ceni sobie funkcję wodoszczelności w aparacie telefonicznym. Niedawno wszedł na rynek nowy model Sony Xperia z5, który posiada jeszcze większą tolerancję na zachlapania niż Sony z1 compact. Oprócz tego, że można wykonywać nim fotografię pod powierzchnią wody, dodatkowo można wziąć go ze sobą na głębsze nurkowanie. Jednak przed każdym zamoczeniem, należy bezwzględnie pamiętać aby pozamykać wszystkie klapki od ładowarki, bowiem przez nie dostanie się woda do środka. W aparacie Sony z5 zamontowano specjalny klips, który nam to ułatwi. Dobrą opcją na rynku jest także model Xiaomi redmi note 2, który co prawda nie jest wodoszczelny jak Sony Xperia z5, ale posiada bardzo zaawansowany procesor, pracujący bardzo płynnie, nawet przy włączeniu parunastu programów na raz, nie zacina się ani trochę. Użytkownicy tego modelu, który ukazał się na rynku pod koniec zeszłego roku, bardzo go za to cenią: poznaj dodatkowe informacje.

smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
O innych interesujących aspektach telefonu,można poczytać w sieci - wystarczy tylko wpisać zdanie "Xiaomi redmi note 2" do swojej wyszukiwarki. Jeszcze na koniec, powracając do modelu Sony z5, oprócz innowacyjnej odporności na wodę, jest on także niezwykle uodporniony na obtłuczenia - ceneo.pl/40033274/. Za sprawą wytrzymałej obudowie, nawet w sytuacji upadku na bardzo twardą, kamienną podłogę, wyświetlacz pozostaje cały. Technologia idzie coraz bardziej do przodu, powstają modele telefonów z innowacyjnymi funkcjami, gadżety do nich są bardzo zróżnicowane. Za najlepsze modele niestety należy dużo zapłacić, jednak za podstawowy telefon z funkcja wodoszczelności zapłacimy już niewielkie kwoty.

Tags: aparat, technologia, Aplikacje, dźwięki