Współczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Posted on 05/01/2021 7:35am

Szukając nowomodnego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do profesjonalnego filmowania z powietrza, warto zapoznać się z wyrobem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada niemało zalet i nowomodnych funkcji. Został zaprojektowany przez profesjonalnych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie łatwe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się przycisk pauzy, jaki w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, zaś drugi w kontrolerze.
dron
Source: pixabay
Dzięki temu dron z kamerą może wykonywać nawet skomplikowane oraz złożone loty automatyczne przy różnorodnych trybach pracy. Do tego model ten posiada też funkcję streamingu HD przez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO zdoła pracować do 25 minut, wielką zaletą jest to, iż system ciągle kontroluje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy powinno się sprowadzić drona na ziemię i bez ryzyka wylądować. To też wielkie uproszczenie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje też wiele rozlicznych trybów pracy automatycznej, jakie w wielu sytuacjach mogą okazać się bardzo praktyczne. Dzięki trybom automatycznym zawsze możemy pozyskać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na jakim stopniu znajdują się nasze umiejętności.dron z kamerą
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Ten nowomodny dron z kamerą na pewno pozwoli nam na sfilmowanie wyjątkowych obrazów z powietrza. Jego innowacyjne funkcje i ogromne zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem oraz uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Bezsprzecznie nie odkryjemy na rynku lepszego drona z kamerą aniżeli 3DR SOLO, który cieszy się znakomitymi opiniami i niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Wskazane jest zapoznać się z tym dzisiejszym urządzeniem i dowiedzieć się, jakie jeszcze udogodnienia i praktyczne funkcje oferuje. Bezsprzecznie dron 3DR SOLO bezapelacyjnie spełni nasze oczekiwania.

Tags: urządzenie, kamera, lot, bezpieczeństwo, powietrze