Niejeden miłośnik nowych telefonów wie na pewno, że jesienią tego roku przypada 10-ta rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego smartfona Apple

Posted on 09/09/2020 8:34am

Niejeden miłośnik produktów firmy Apple obserwuje z pewnością nowinki oraz premiery w/w firmy. Jakiś czas temu miała miejsce premiera iPhone 7, a obecnie nie mówi się o niczym innym, tylko o następnym modelu.


Pogłoski mówią, że na 10-tą rocznicę amerykańska spółka szykuje taki boom, że wszyscy oniemieją z zachwytu.


kupić
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Zmiany ponoć mają być tak wielkie, że wbrew ostatnim zwyczajom tej jesieni nie zobaczymy w sprzedaży upgrade modelu z poprzedniego roku - czyli iPhone 7s, ale całkowicie nowiutki model. Ponoć firma ma zamiar niesamowicie zaskoczyć swoich miłośników. Oczywiście nikt nie jest pewien, jakie będą to zmiany i zapewne firma zostawi kilka niespodzianek aż do ostatniej sekundy, ale z od różnych osób już dziś wiemy, że będzie to rewolucja. Nowy iPhone ponoć ma totalnie nie posiadać bocznych krawędzi, ale także dolnej i górnej.

Podobnie przyciągające uwagę publikacje dotyczące nakreślanej tematyki odnajdziesz tutaj - zobacz więcej w tym omówieniu (http://sklep.doko.pl/pl/p/Uchwyt-paskowy-czarny-UP-50-UV-10SZT-ELEKTRO-PLAST-OPATOWEK-12.13/18292). Przeanalizujesz tę sprawę od innej strony.

Zatem guzik Home zostanie całkowicie zintegrowany z ekranem, by cała powierzchnia była gładka oraz jednolita. Podobno też obudowa ma być zrobiona ze szkła. Całość ma spowodować, że wygląd zewnętrzny doprawdy będzie wyróżniać kolejny model od poprzednich. Nowy iPhone powinien być cieńszy od swego poprzednika i zużywać mniej baterii.


To świetna nowina dla użytkowników, którzy wiecznie zapominają ładowarki i wcale nie lubią ładować telefonu. Plotkuje się także o tym, że nowy model iPhone będzie ładowany bez kabla. Czy pogłoski się spełnią? Jesień pokaże.

Tags: budowa, firm, użytkownik