Następny przebój od firmy Samsung czyli jakimi parametrami producent ten chce zaskoczyć swoich klientów w modelu Galaxy S7.

Posted on 02/03/2021 7:52am

Samsung przyzwyczaił klientów, że telefony z serii S stają się hitami rynkowymi. Bardzo dobre parametry i wykonanie, potężne podzespoły i wysoka wydajność powodują, że każda kolejna odsłona cieszy się ogromną popularnością. Kilkuletnie modele Samsunga dalej są chętnie wybierane, szczególnie że oferują możliwości nierzadko przekraczające to, co daje obecnie konkurencja.


Nie inaczej wyglądać będzie sprawa przy najnowszym hicie, czyli serii Galaxy S7. Smartfony z tej serii zajmują najwyższą półkę tego typu urządzeń, i patrząc na specyfikację oraz możliwości rzeczywiście tak jest. Już po pierwszym spojrzeniu na smartfon widać, że będzie to bardzo dobry jakościowo sprzęt. S7 przypomina bardzo swojego starszego brata, tu Samsung nie zamierza robić większych rewolucji, a stawia na sprawdzone, pewne
używany smartfon
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
pomysły. Każdy, kto ma jakąkolwiek orientację w smartfonach momentalnie zorientuje się, że jest to dzieło tego właśnie producenta. Do wykonania ekranu zostało wykorzystane niezwykle wytrzymałe szkło Gorilla Glass 4, nie tylko zapewniające ochronę przed wszelakimi uszkodzeniami, ale także świetny jakościowo obraz. Obudowę wykonano z materiałów dobrej jakości, a lekkie zaokrąglenie tyłu powoduje, że sprzęt doskonale leży w dłoni. Poza tym charakteryzuje się dużym poziomem odporności na wodę i kurz, zgodnie ze specyfikacją Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Złoty może wytrzymać nawet trzydzieści minut na głębokości do półtora metra - Ceneo.

Wnętrze smartfona będzie się prezentował tak samo dobrze, jak jego wygląd zewnętrzny. A tutaj również nie będzie żadnych kompromisów, o czym może zaświadczyć 8-rdzeniowy procesor i układ graficzny z 12 rdzeniami. Te części wspomagane są przez 4 GB operacyjnej pamięci oraz między 16 a 32 GB stałej, i takie parametry na dużo mogą pozwolić. Smarfton rzecz jasna pracuje niesamowicie płynnie i bez żadnych zacięć, również najbardziej nawet wymagające gry nie stanowią dla niego większych problemów. Urządzenie to będzie też posiadać duże możliwości jeśli chodzi o komunikację.

Jeśli zaintrygowała Cię ta kwestia, koniecznie spójrz na treść a dowiesz się znacznie większą ilość informacji, które bez wątpienia wywołają na Twojej twarzy piękny uśmiech.Oczywiście wyposażone zostało w szybki internet LTE, a oprócz tego w Bluetooth 4.2 LE i kartę bezprzewodową. Jest również czytnik linii papilarnych oraz dwa cyfrowe aparaty, z przodu i tyłu. Główny aparat posiada rozdzielczość 12 megapikseli, a jakość wykonywanych przy jego pomocy zdjęć naprawdę będzie dobra. Oczywiście najnowszy Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Czarny powinien pracować pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego, i właśnie tak jest w tym przypadku. Telefonem steruje bowiem Android w wersji 6.0.1 z zawsze dodawaną w przypadku Samsungów nakładką TouchWiz UI - zobacz ofertę.

Tags: system operacyjny, sprzęt, Android, Gorilla Glass 4, Smarfton