Najnowsze obiektywy firmy firmy Sigma

Posted on 14/05/2019 2:46pm

Sklepy fotograficzne oferują parę rozmaitych kategorii obiektywów. Przed zakupieniem urządzenia należałoby zorientować się jak ogromny wybór jest pośród typów obiektywów, lamp i różnych akcesoriów.


Laptop FX610
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Ogniskowa obiektywu jest niewątpliwie najważniejszym jego parametrem, gdyż to ona w dużym stopniu określa jego stosowanie. Występują zarówno obiektywy stałoogniskowe jak i zmiennoogniskowe. Ogniskowa obiektywu jest jego własnością fizyczną i nie ma ważności, do jakiego aparatu go zamontujemy. Firma Sigma posiada różnorodną propozycję obiektywów. Sigma 50/1.4 jest narzędziem niezwykle wymyślnym optycznie i przeważa nad przeciwnikami minimalną odległością skupiania. Jest również obiektywem sporych rozmiarów i wagi. Wzór konstrukcji optycznej, jak na obiektyw o ogniskowej 50 mm, wygląda naprawdę imponująco. Obiektyw komponuje się z 13 soczewek uszeregowanych w 8 grupach. Trzy fragmenty wykonano z niskodyspersyjnego szkła SLD, a jednemu nadano kształt asferyczny. Wewnątrz odnajdziemy jeszcze kołową przysłonę o dziewięciu listkach, którą możemy maksymalnie domknąć. Nabywca otrzymuje w komplecie oba dekielki, sztywne etui, oraz osłonę przeciwsłoneczną - ciekawe produkty.


sortownik odpadów
Author: Franke Polska Sp. z o.o.
Source: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html


samochód - powiększenie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Sigma 85/1.4 należy do wysokiej jakościowo partii tego producenta, która w standardzie jest proponowana z gwarancją wynoszącą 3 lata, z możnością jej rozszerzenia o dodatkowe dwa - polecam sigma 85/1.4.


To dosyć wyraźnie wyróżnia Sigmę na tle konkurencji i zaświadcza o pewności firmy dotyczącej wysokiej jakości skonstruowania własnego produktu. Tę najwyższą japońską jakość skonstruowania widać w każdym centymetrze konstrukcji. Równe, czarne obicie obudowy nadaje mu szykowny design.

Tags: dom, gra, design