Modne drony dla zawodowców marki DJI

Posted on 08/06/2019 7:12am

Marka DJI znana jest z tego, że proponuje fachowe i niesłychanie jakościowe drony, jakie na pewno nadają się do wykorzystywania przez ekspertów. Pewnie nie przesadzimy jeżeli powiemy, iż firma DJI jest teraz jedną z najbardziej znanych i modnych firm, jaka proponuje najlepsze drony na rynku.


Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Jej propozycja jest naprawdę ogromnie obszerna, co więcej firma nierzadko wprowadza na rynek wiele nowości. Tym razem firma ukazała swojego nowego drona DJI Phantom 3. Nowy phantom 3 został pokazany w dwóch odsłonach - srebrnej dji phantom 3 advanced oraz złotej Professional - zobacz gdzie je kupisz. Ich wartością jest to, że w zestawieniu z innymi dronami umieją one dużo lepiej odnajdywać się w przestrzeni, dodatkowo prócz kamery głównej drony są również zaopatrzone w małe obiektywy, które znajdują się na obudowie, dzięki czemu możemy liczyć na bezpieczne latanie w sytuacji kiedy nie działa GPS.

Podobną technologię jak ta możemy odszukać w starszym modelu drona firmy DJI, to znaczy w dji inspire 1. Nowością w modelu Phantom 3 jest także to, iż pozostał do niego wkomponowany nadajnik pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co przedtem było dodatkiem, jaki dosyć wiele kosztował - w nowym modelu jest on wbudowany na stałe. Do tego niewątpliwą nowiną i naturalnie zaletą jest to, iż model ten umie sporo dłużej unosić się w powietrzu od swoich poprzedników.


Wskazane jest jeszcze wspomnieć, że wersja srebrna różni się od złotej nie tylko kolorem, bo znaczącą różnicą jest tu rodzaj wbudowanej kamery. W wersji Professional odkryjemy kamerę 4k, a odmiana druga, czyli Advanced ma kamerę 1080p. To tylko poniektóre nowości, które firma DJI wprowadziła w nowatorskim modelu drona, niewątpliwie jednak można ogłosić, że nowy Phantom 3 przedstawia się naprawdę nadzwyczajnie - zarówno pod względem technicznym, jak również pod względem estetycznym.

Tags: kamery, model, drony