Każda, nawet największa całość zaczyna się od szeregu podzespołów. Warto mieć to na uwadze, gdyż każdy element jest niezwykle ważny

Posted on 07/09/2020 11:54am

Każda nawet najbardziej dopasowana i całościowa rzecz, nie mogłaby działać dobrze pozbawiona odpowiednich podzespołów. To raczej oczywistość, z której jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę. Widzi się jedność, a nie odpowiednie elementy. Jednak bez tych „drobnostek” nie istniałby żaden samochód nie budowałoby tez domów. Całość to suma mniejszych całości, to samo można powiedzieć o naszym życiu, jak i o naszym ciele. To że charakteryzujemy daną osobę charakterologiczne to dzięki temu, że jesteśmy w stanie widzieć w niej więcej cech.


elektronika
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Niektóre cechy stoją w sprzeczności ze sobą, są dodatnie i ujemne, ale to przecież logiczne, żebyśmy byli w stanie powiedzieć o człowieku, jako o całości. Nawet, gdy staramy się o pracę, to może w CV nie dodajemy swoich wad, ale podczas rozmowy kwalifikacyjnej może takie pytanie padnie. Warto się do tego dobrze przygotować, bo szukanie wad na poczekaniu może sprawić kłopoty.

Naprawdę, nie przepadamy za dostrzeganiem wad u siebie, bo mogą one nas przekreślić w oczach innych osób, a co więcej, nie lubimy sobie psuć humoru. My, jako ludzie jesteśmy bardziej skomplikowani, więc podobnie skomplikowane będą nasze cechy, nasza niejednoznaczność. Z rzeczami jest znacznie łatwiej, gdyż nie mówimy tu o emocjach i uczuciach, jak w przypadku zwierząt,czy ludzi. Wiadomo, że możemy powiedzieć, że jesteśmy do jakieś rzeczy przywiązani, jak do drugiej osoby, bardziej to jednak będzie definiowało nas niż dany przedmiot. A rzeczy i ich części składowe to inna bajka. Programatory, części zamienne, akcesoria, elementy na wymianę, to tylko parę przykładów, jak może zdefiniować właśnie to, o czym
elektronika
Author: Dave Ruske
Source: http://www.flickr.com
mówimy - .


Są to nieodzowne elementy, żeby powstała większa całość, tak więc bardzo istotne jest, aby zawsze istniały i zawsze był do nich dostęp. Co więcej, przez to, że nie brakuje części do wyboru, ich różnorodność jest tak duża istotne jest też, aby umieć dobrać odpowiednie składowe do skomplikowanej całości. To tak jak z przepisem kulinarnym, trzeba dobrać takie składniki, aby pasowało, aby powstało coś sensownego.http://www.qitnetworks.pl/ projektowanie sieciJeśli źle dobierzemy składowe to efekt na pewno nie będzie zadowalający.

Tags: akcesoria, praca, podzespół