Jakiego rodzaju kamerę sportową zakupić? Na jakie sprawy zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najbardziej odpowiednie modele?

Posted on 22/02/2020 7:55am

Kamerki sportowe są coraz bardziej popularne, bo nabywają je już nie tylko wielbiciele sportów ekstremalnych, lecz również osoby, jakie pragną nagrywać swoje wakacje.


Najbardziej znane w tym obszarze rynku są kamery GoPro.


GoPro Session
Author: Carolin Zöbelein
Source: http://www.flickr.com


GoPro Session to obecnie najbardziej popularne modele na rynku, jeżeli chodzi o sportowe kamery to w rzeczywistości nie mają one sobie równych link do strony. Zwłaszcza, że ich ceny choć nie są niskie, to jednakże w porównaniu do możliwości nie są także jakoś bardzo wygórowane. Dosyć niedawno producent odświeżył swoją ofertę, więc mamy do wyBoru więcej kamer i więcej możliwości. Ciekawy jest także typ Hero 4 Black, czyli obecnie najbardziej profesjonalny produkt z tej serii.


Kamera taka pozwala na rejestrowanie wideo w bardzo dużej rozdzielczości, takie jak 4K z prędkością trzydziestu klatek na sekundę. A oprócz tego użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K na poziomie 50 klatek na sekundę, jak i1080p z maksymalną szybkością stu dwudziestu klatek na sekundę. Ciekawą alternatywą jest kamera xiaoyi action . Tego rodzaju model ma zaawansowane funkcje, które ucieszą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Taka kamera jest lekka, ma kompaktowy design, nagrywać nią można wysokiej jakości filmy HD.


kamera xiaoyi action
Author: downloadsource.fr
Source: http://www.flickr.com
Możemy nią robić czyste, krystaliczne zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Tego rodzaju kamera ma wbudowane wi-fi, jak i bluetooth, a to umożliwia przesyłanie w rzeczywistym czasie, lecz i edycję oraz udostępnienie takich nagrań za pomocą smartfona.


Jak więc widać możliwości są duże, możemy wybrać bardziej powszechną kamerę, jaką jest GoPro lub drugi opisywany model, który jest także bardzo solidny.

Tags: rzeczy, design, modele, funkcje, Bor