Jakie roboty kuchenne najlepiej nabyć?

Posted on 09/03/2019 1:44am

Roboty kuchenne nie należą do koniecznych urządzeń AGD, lecz ich posiadanie bardzo pomaga niejednej Pani domu. Większość tego typu urządzeń jest wyposażona w parę różnych funkcji, dzięki nim zsiekanie cebuli, zagniecenie pierogowego ciasta lub wyciśnięcie soku jest wygodne i szybkie. Jednym z najbardziej znanych wytwórców tego typu urządzeń kuchennych od dawna jest Zelmer, i właśnie jego roboty cieszą się dużym wzięciem wśród odbiorców.
robot kuchenny
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Wybierając kuchenny robot (na ceneo.pl poznasz szczegóły) powinno się zwrócić uwagę na jego moc i liczbę możliwych do dołączenia dodatkowych elementów. Na przykład Zelmer MIX Robi 381.61 Symbio jest robotem dość profesjonalnym, posiada dwulitrową misę i komplet końcówek do wyrabiania ciast, a także wymienne wkłady i kubek miksujący do koktajli. Za jego pomocą można prosto przyrządzić wszelakie sosy i kremy, a także wyśmienicie sobie radzi z ubijaniem piany. Wychodząc na przeciw preferencjom klientów Zelmer przygotował ten model robota w kilku wersjach kolorystycznych, na przykład Zelmer Mix Robi 381.61SL jest wykonany z czarnego, przezroczystego plastiku, a wersja Symbio jest całkiem biała.

Całkowicie inną gamę produktową przedstawia Zelmer Prymus 877 Symbio. Jest to model prosty, ale jednocześnie wystarczający do polepszenia większości prac kuchennych. Ma całkowicie odmienną konstrukcję niż opisywane wcześniej roboty, a co się z tym wiąże trochę inne możliwości. Ten model Zelmera doskonale daje sobie radę z siekaniem, rozdrabnianiem i mieleniem owoców i warzyw, lecz bez problemów można nim ubić pianę czy ugnieść pierogowe ciasto. Dwustopniowa regulacja prędkości i możliwość włączania pulsacyjnego dają możliwość elastycznej pracy z różnymi produktami. Analogicznie jak w sytuacji serii Mix Robi także tu konsumenci mają wybór barwy urządzenia.Prezentowany powyżej model (więcej tu: propozycje warte przetestowania) jest wykonany z białego plastiku, a Zelmer Prymus Mix 878 Symbio jest czarny. Wszystkie rodzaje robotów firmy Zelmer charakteryzuje wysoka funkcjonalność i porządne wykonanie, tak więc zamierzając kupić kuchennego robota powinno się sprawdzić jej propozycję. Z pewnością każda gospodyni odnajdzie urządzenie odpowiednie do swoich oczekiwań i potrzeb.

Tags: urządzenie, ciasto, roboty kuchenne, komplet, funkcjonalność