Jak windy do projektorów mogłyby podwyższyć renomę firmy organizującej różnego rodzaju kursy?

Posted on 06/01/2022 7:48am

Nie każdy rozumie, że doskonałym dopełnieniem dowolnego systemu kina domowego może być małe urządzenie, przy pomocy którego można prędko, oraz co nie mniej istotne, w bardzo elegancki sposób, schować projektor przed wzrokiem będących w sali projekcyjnej ludzi.


Tego typu windy do projektorów montuje się zazwyczaj jako element podwieszanego sufitu, wtedy zresztą efekt końcowy jest idealny.
windy do projektorów
Author: Creative
Source: Creative


Tym mechanizmem mogą być zaciekawione osoby, które z jednej strony pragną powiększyć standard swego systemu AV, z drugiej natomiast pragną utrzymać jak najlepszy wygląd własnej sali projekcyjnej. Tego typu windy instaluje się bezpośrednio w suficie, mogłyby być obsługiwane przy pomocy specjalnego pilota, jakim moglibyśmy posłużyć się, kiedy pragniemy schować rzutnik po zakończeniu seansu. Przy zakupie takiego urządzenia trzeba zwrócić uwagę na jego parametry, przykładowo długość wysięgnika czy też największy ciężar projektora.


monitor
Author: Aurélien JEANNE
Source: http://www.flickr.com


Ponieważ windy do projektorów nie są sprzętami najtańszymi - dostępne są za około 2500-9000 złotych, ich nabywcami są przeważnie spółki, które organizują przeróżne szkolenia lub konferencje. Koszt zakupu oraz instalacji takiej windy prędko się jednak zwraca, ponieważ każda korporacja chce, żeby ich automatyzacja testów organizowali profesjonaliści, jacy troszczą się o każdy drobiazg.
A należałoby dodać, że elementy do takich wind pochodzą od cenionych wytwórców urządzeń AV, dlatego też gwarantują najlepszą jakość oraz satysfakcję docelowego odbiorcy. Z tego też powodu gwarancja, która jest udzielana do każdego takiego przyrządu, obejmuje bardzo długi okres czasu.

Tags: projekt, sprzęt, części, koszt, strony