Torba na lustrzankę

Posted on 25/09/2019 10:00am

Nowoczesna i niezwykle funkcjonalna torba Case Logic została zaprojektowana do przechowywania aparatów fotograficznych z wymienną optyką. Główna komora w torbie poza aparatem pomieści też obiektyw jak i lampę błyskową. Torba wewnątrz wyścielona jest nylexem, który zabezpiecza aparat przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami oraz niezbyt korzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapięcie na rzep zapewnia prosty i szybki dostęp do aparatu.


W zapinanych na zamek komorze głównej oraz kieszeniach bocznych schować można drobne akcesoria tj.: kable, karty, ściereczki, filtry tudzież akumulatory, do których zawsze ma się gwarancję szybkiego dostępu. Główna komora jest otwierana od góry, co również przekłada się na możliwość sprawnego wydobycia aparatu fotograficznego z torby, gdy tylko pojawi się okazja do zrobienia ciekawego ujęcia. Z funkcjonalną torbą Case Logic
plecak na kamerę
Author: MarLeah Cole
Source: http://www.flickr.com
nie trzeba martwić się o wygodę użytkowania. Torba Wyposażona jest w bardzo miękki uchwyt ręczny, oraz odpinany, wyściełany pasek na ramienny, który można w każdej chwili odpiąć. Stabilność noszenia torby Case Logic gwarantuje dodatkowe mocowanie do pasa. Mocna, wodoodporna podstawa torby gwarantuje o bezpieczeństwo sprzętu, kiedy położy się go na wilgotnej powierzchni. Usztywniony, gumowany spód zabezpiecza lustrzankę przed upadkiem oraz wilgocią, a gruba powierzchnia pianki chroni aparat fotograficzny w górnej części pokrowca.
aparat fotograficzny
Source: pixabay
Torba Case Logic to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących i którzy chcą mieć porządek w często używanym sprzęcie. Torba Case Logic cechuje się prostym i nowoczesnym wzornictwem. Torba Case Logic została zrobiona z odpornej, poliestrowej tkaniny. Dodatkowe komory na akcesoria z pewnością bardziej spodobają się posiadaczom większych aparatów fotograficznych. Dodatkowe kieszonki zmieszczą dodatkowe baterie, karty, filtry oraz niewielkie gadżety. Mała, wewnętrzna, zapinana na zamek kieszeń to wspaniały schowek na cenne drobnostk http://www.cyfrowe.pl/aparaty/case-logic-slrc201.htmlomocy odłączalnego paska naramiennego, uchwytu ręcznego tudzież sprzączki na pasek.

Tags: aparat, akcesoria, bezpieczeństwo, gadżety, podróże