Dziś funkcjonowanie bez telefonu, to prawie jak życie bez głowy - ciągle pragniemy być online i dlatego jesteśmy zmuszeni mieć non stop naładowany telefon

Posted on 16/01/2019 9:29pm

W obecnych czasach jesteśmy tak uzależnieni od telefonów, że aż niewyobrażalnym jest to, by wyobrazić sobie bez nich funkcjonowanie.


Teraz na ulicach, w restauracjach i prawie w każdym innym miejscu na Ziemi na każdym kroku mamy możliwość dostrzec ludzi ze smartfonami w ręce.


ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Bywają one zwykle dosyć duże oraz bez przerwy podłączone do internetu. To w wirtualnym świecie jesteśmy nieraz bardziej zatopieni aniżeli w świecie realnym. W telefonie posiadamy wszystko - foldery, muzykę, aparat oraz połączenie ze skrzynką mailową i portalami społecznościowymi. Faktem jest, że wszelkie nasze aplikacje i podłączenie do internetu niesamowicie wyczerpują baterię. Dodatkowo, wielki oraz kolorowy ekran także przyczynia się do tego, że niektórzy muszą ładować telefon nawet codziennie. Na tyle boją się utraty kontaktu z wirtualnym światem, że ładowarka do telefonu zawsze jest w ich torbie albo tornistrze. Są tacy, którzy ładowarek mają kilka. Jedną trzymają w mieszkaniu, drugą w biurze, a trzecią w plecaku, aby być w stanie podładować smartfon w podróży - w tramwaju lub w autobusie. Dzisiaj jest to już na tyle naturalne, że niejeden przewoźnik, który nie chce stracić klientów, dostarcza gniazdka do ładowania telefonów lub tabletów przy każdym siedzeniu.


Bezpłatne Wi-Fi w busach to także już powoli norma.


Żyjemy w czasach, kiedy świat wirtualny jest tak samo istotny, jak ten rzeczywisty. Przez to pragniemy być ciągle online - żeby być zawsze na bieżąco ze wszystkimi sprawami.

Tags: urządzenie, dom, czas, stal, pracy