Ciągle smartfon, czy już mały laptop?

Posted on 20/10/2020 8:09am

Postęp technologiczny wymusza na producentach urządzeń elektronicznych wprowadzanie coraz większych udogodnień. Nikogo nie dziwi już dostęp do internetu z każdego miejsca , w którym się znajdujemy, czy błyskawiczny kontakt z bliskimi będącymi na drugim końcu świata.


Nie byłoby to możliwe, gdyby nie znane firmy zajmujące się produkcją telefonów komórkowych.


Portal NewConncet.info
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Samsung, HTC, czy Huawei wręcz prześcigają się w pomysłach na kolejne ulepszenia produkowanych telefonów. Coraz lepsze aparaty, lub bardziej przejrzyste intuicyjne menu, to tylko wstęp do tego, co zaproponowały nam znane koncerny. Przykładowo reklamowana przez Roberta Lewandowskiego marka Huawei wprowadza na rynek niezwykle lekkie i cienkie telefony , które zajmują znacznie mniej miejsca niż towary konkurujących z nimi marek. W żadnym wypadku nie odbiera im to w ten sposób jakości, bo nadal są tak samo trwałe jak ich większe odpowiedniki. W obecnych czasach niezwykle trudno byłoby nowej marce wprowadzić swoje telefony na rynek, ponieważ pozycja gigantów takich jak Samsung, Apple, czy Huawei jest tak silna, że nowa komórka musiałaby być napraWDę przełomowym produktem z nowo poznanymi funkcjami by zaciekawił miłośników postępu technologicznego. To niezwykle wymagająca grupa , która dokładnie śledzi wszelkie nowinki i nie da się ich zadowolić byle produktem, dlatego największe marki bez problemu utrzymują swoją wysoką pozycję. Kiedyś nie wyobrażaliśmy sobie dotykowych ekranów, a dziś nie znamy już telefonu , który mógłby go nie mieć, jednocześnie coraz częściej wybierając komputery (komputer pc) obsługiwane dotykiem.


Z rozwojem technologicznym musimy się zaprzyjaźnić, bo bardzo ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. W kieszeniach trzymamy malutkie komputery, w których załatwimy praktycznie wszystko - od kwestii urzędowych, po wykonanie przelewu. Musimy pamiętać jednak przy tych zdobyczach technologicznych o zwyczajnym kontakcie z innymi osobami.

Tags: Samsung, WD, rozwój, rynek, marki